CCTV & IP kamerové systémy

Kamerový systém zajišťuje rychlou informaci a záznam o situaci na veřejných místech a v komerčních objektech. Archivovaný záznam pak má velký význam při rekonstrukci činů a hledání pachatelů. Systémy jsou koncipovány na míru podle konkrétních požadavků klienta a doporučení standartu instalace kamerového systému.

V současné době, často zmítané sociálním i pracovním zločinem, představuje IP kamerový systém účinnou pomoc nejen při střežení majetku, ale i v pracovních procesech. V jednom momentě sleduje IP kamerový systém vše, co je třeba zabezpečit, a v druhém monitoruje průběh pracovních procesů. Pokud to převedeme do běžné praxe, je tím myšleno zabezpečení rodinných bytů, domů, chat nebo obchodů, průmyslových areálů a zároveň i monitorování pracovních linek, chybovost výrobních strojů, sledování městské hromadné dopravy atd. S využitím se můžete setkat již téměř všude.

CCTV technologii volíme jako levnější a dostupnější variantu pro zabezpečení. IP technologie přináší mnohé pohodlnější a rozmanitější funkce a vyšší kvalitu záznamu a zobrazení. Lze předpokládat, že do budoucna IP technologie převládne a vytlačí do ústraní starší CCTV technologie.

 

Reference

image Kamerové systémy
image Osvětlení LED a ozvučení
image Web stránky a grafické návrhy

TOPlist